Zdrowa Rodzina

Zdrowa Rodzina Specjalistyczne Centrum Medyczne stara się zapewnić Tobie i Twoim bliskim wyjątkową opiekę w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasza przychodnia mieści się Toruńskim osiedlu Jar. Skupiamy się przedewszystkim na kompleksowej opiece okołopordowej, fachowych konsultacjach specjalistów, oraz terapii, która pomaga w szybkim powrocie zdrowia.W naszym Centrum Medycznym skorzystasz z konsultacji ginekologa, neonatologa, fizjoterapeuty oraz wielu innych specjalistów dla dorosłych i dzieci.

 

Uważamy, że nasi pacjenci zasługują na najlepszą opiekę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zawsze mogli czuć się dobrze i swobodnie.

Niezależnie od tego, czy przychodzisz na proste lub bardziej skomplikowane badanie, nasz oddany zespół ma wiedzę i zasoby niezbędne do zapewnienia Ci profesjonalnego procesu leczenia. Czekamy z niecierpliwością, aż poczujesz się lepiej.

Nasze Centrum Medyczne, to prywatna przychodnia, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nasi lekarze i specjaliści posiadają szeroką wiedzę. W skład naszej oferty wchodzi ginekologia, pediatria, neurologopedia, fizjoterapia, czy dietetyka. Wśród oferowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi porady laktacyjne, podcięcie wędzidełka, cytologia, HPV, opieka położnicza w okresie ciąży, terapia integracji sensorycznej.

 

Biurko z Stetoskop